СУ “Св. Паисий Хилендарски” с. Абланица: На добър час, Випуск 2026!

СУ “Св. Паисий Хилендарски” с. Абланица: На добър час, Випуск 2026!
Директорът на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ – г-жа Гайтанинчева, връчи дипломите на учениците от 12. клас.
В приятна и спокойна атмосфера зрелостниците получиха заслужените си дипломи – резултат от години труд, постоянство и стремеж към знания.
Поздравяваме всички зрелостници за успешното завършване на средното им образование и им пожелаваме здраве, увереност и много бъдещи успехи.
На всички, на които предстоят кандидатстудентски изпити, пожелаваме отлични резултати, спокойствие и сбъдване на мечтите за прием в желаните университети и специалности.

 

 
Прибави коментар
   
Име * :
Град :
Коментар * :
 
Прибави
 
 

WebDesignBG